Таг: бранко манојлоски

Македонизираниот Албанец Манојлоски од ДУИ се понуди да биде мост меѓу...

Најстариот пратеник во македонскиот Парламент Бранко Манојлоски од ДУИ денеска се обрати на македонски јазик од говорницата и како македонизиран Албанец, како што рече,...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com