Таг: бренсон

Барак Обама ужива на Девствените острови со милијардерот Бренсон

На поранешниот американски претседател Барак Обама му годат слободните денови и времето што го има за себе откако се збогува со претседателската функција по...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com