Таг: брза разврска

СДСМ најави брза разврска на кризата

Следува брза разврска на политичката криза-порачува СДСМ во денешното соопштение пред продолжување на координативната средба во Собрание на РМ: ,,Волјата на 700.000 граѓани преточена во...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com