Таг: брза храна

Нереди во Атланта по убиството на уште еден Афроамериканец(видео)

Во американскиот град Атланта во текот на ноќта избувнаа жестоки нереди поради вчерашното убиство на уште еден Афроамериканц кој давал отпор при...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com