Таг: брзо интервју

Филипче:Вето на луѓе без маски во затворена просторија(видео)

,,Кога би имал магично стапче би направил да исчезне коронавирусот, но и да имаме нов Клинички центар. Не сум строг татко. И...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com