Таг: брзо

Македонка во Австралија на суд за возење со над 200 км...

,,Мерцедес мама“, како што ја нарекуваат австралиските медиуми, Македонката Маргарита Томовска која живее во Австралија, ќе мора да одговара на суд за...

ВИДЕО: СДСМ работи на брзо и ефикасно составување Влада

СДСМ работи на брзо и ефикасно составување ново парламентарно мнозинство, одговори на новинарско прашање портпаролот на партијата Петре Шилегов. Тој одговараше и на други...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com