Таг: брижит

ВИДЕО: Првиот бакнеж на Макрон со професорката по глума кога имал...

Светските медиуми не престануваат да се занимаваат со љубовната приказна на потенцијалниот француски Претседател Емануел Макрон и неговата 25 години постара сопруга Брижит Троњ. Медиумите...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com