Таг: бриони

Папагалот на Тито 37 години по неговата смрт се уште ги...

37 години по смртта на доживотниот претседател на СФРЈ Јосип Броз Тито, неговиот папагал Коки живее на Бриони и ги пречекува туристите , меѓу...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com