Таг: брлоко

Благојчо Горгиев со порака до Македонците во дијаспората кои протестираа(видео)

,,Не бе дечки грешно ве информирале, не се селам, ке останам да се борам овде за да има кај да се вратите! Ако ја сакате...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com