Таг: броење гласови

Твитер и Фејсбук ги покриваат непроверените, паушални и обвинувачки постови на...

Акуелниот американски претседател, Доналд Трамп, соочен со сѐ поочигледниот пораз на изборите, не престанува да твитува обвинувачки и паушални обвинувања против изборниот...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com