Таг: бронкс

12 лица, меѓу кои и бебе, загинаа во пожар во зграда...

Дванаесет лица, меѓу кои и едно бебе, загинаа во страотен пожар во њујоршката населба Бронкс, а четири лица се тешко повредени.Пожарот започнал во кујната...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com