Таг: бројки

Османи објави дека изминатото деноноќие се регистрирани само 3 нови случаи...

Вицепремиерот Бујар Османи на својот Фб профил ги објави последните бројки на позитивни случаи на коронавирус во последните 24 часа по општини...

Филипче: Бројките на заразени и оздравени многу охрабруваат

Министерот за здравство, Венко Филипче, го коментираше последниот развој на епидемијата и статистичкиот графикон. ,,Бројките и трендот во овој...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com