Таг: брусилка

Со фотографии од војска Димитриевски на сопартијците од СДСМ им...

Поттикнат од последните случувања и недоразбирања со своите сопартијци од СДСМ, како и од видео снимка од отстранувањето на ѕвездата од Вергина...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com