Таг: бсж вакцини

СДСМ: Нема БСЖ вакцини за новороденчињата(видео)

  Д-р Ангелчо Андоновски, член на Комисија за здравство на СДСМ, пред Клиника за гинекологија покажа документи од кои се гледа дека новороденчињата ги отпуштаат...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com