Таг: бугарски воз

ВМРО ДПМНЕ обвини за т.н. бугарски воз на локалните избори

Постојано ни пристигнуваат информации за огромни изборни нерегуларности, злоупотреби, кршења на процедури, притисоци. Изборниот ден помина во тензична атмосфера со прекини на гласањето на повеќе...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com