Таг: бугарски интелектуалци

Бугарски интелектуалци преку Отворено писмо од власта бараат да го тргне...

Група бугарски интелектуалци, втори по ред, преку Отворено писмо упатено до премиерот Бојко Борисов, министерката за надворешни работи, Екатерина Захариева, парламентарците и...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com