Таг: бугарски пасош

Јотова: За мене сите што имаат бугарски пасош се Бугари, во...

,,Јас не ги гледам вашите сонародници кои добиле бугарски пасош само како на луѓе кои имаат формален документ, за мене тие што имаат бугарски...

Б’лгарскиот паспорт на пратеникот на ВМРО ДПМНЕ Васил Пишев

Пратениците на СДСМ на своите ФБ профили го постираа бугарскиот пасош на пратеникот на ВМРО ДПМНЕ од Струмица Васил Пишев. Од приложеното се гледа...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com