Таг: бугарско радио

Шилегов за бугарската ТВ Европа: Ставовите на Захариева се алиби за...

Без влакна на јазикот, градоначалникот на Скопје, Петре Шилегов, говореше за непринципиелната политика на Бугарија кон Македонија. ,,За позициите...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com