Таг: бујар

Наместо одговорност на своите функционери, ДУИ бара извинување за скандалот со...

ДУИ премина во напад, како најдобра одбрана. Бујар Османи на денешната прес конференција во Владата изјави дека поради нанесената...

Извесно е излегувањето на министрите на ДУИ од техничката Влада

  Централното претседателство на ДУИ треба да донесе одлука, но се поизвесно е дека многу бргу сите министри во техничката Влада ќе ги напуштат своите...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com