Таг: вакциниран

Израелскиот премиер се вакцинираше против Ковид 19

Пред камери во живо емитувано беше вакцинирањето на израелскиот премиер, Бенјамин Нетанјаху. Тој беше првиот што ја прими вакцината...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com