Таг: ван гог

,,Самопортретирање: Јас сум Ван Гог, ама увото ќе му го откинеме...

Самопортретирање: Јас сум Ван Гог, ама увото ќе му го откинеме на Заев!?-пишува новинарот Веле Митановски на својот ФБ профил и додава: "Стравот на криминогеното...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com