Таг: васил пишев

Б’лгарскиот паспорт на пратеникот на ВМРО ДПМНЕ Васил Пишев

Пратениците на СДСМ на своите ФБ профили го постираа бугарскиот пасош на пратеникот на ВМРО ДПМНЕ од Струмица Васил Пишев. Од приложеното се гледа...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com