Таг: ваташки младинци

За Каракачанов убиството на 12 ваташки младинци не е дело на...

Историски факт е дека бугарската власт и цар биле сојузници на Германија и на Хитлер, ама тоа не значи дека Бугарите треба...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com