Таг: вашнгтон

ЗНМ: Вашингтон констатира насилство врз новинари и злоупотреба државни пари

Здружението на новинарите на Македонија и се заблагодарува на американската администрација за објективниот извештај со слободата на говорот во Македонија, во кој се констатира...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com