Таг: вежбање

Вежбање за време на новогодишните и божикните празници

Персонален фитнес и кондиционен тренер Душан Проковиќ препорачува: Да се вежба или не за празниците!? Најголемата дилема со која...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com