Таг: велосипеди

Димитров и Царовска на велосипеди кон ЕУ(видео)

Носителите на изборната листа за ИЕ1 на коалицијата ,,Можеме“, Никола Димитров и Мила Царовска, направија велосипедска тура, симболично насловена како ,,Сите заедно...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com