Таг: вело марковски

Марковски ги откажа сите интервјуа загрижен за својата безбедност и бара...

Нарекукавајќи ја владејачката партија СДС без М(Македонија) во нивното име, новиот член на ИК на ВМРО ДПМНЕ, Вело Марковски, на својот ФБ...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com