Таг: вело патека

Шилегов: Тик-ток фраерот што возеше по велосипедска патека казнет, а возилото...

,,Тик ток ,,фраерот” што возеше по вело патеката на 8-ми Септември, идентификуван, казнет од страна на МВР, казнет од Град Скопје, возилото...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com