Таг: вербален напад

Агресивен вербален напад на пратеникот Апасиев врз новинарите на А1он

Пратеникот од Левица, Димитар Апасиев, на социјалните мрежи се нафрли врз новинарите на порталот А1он нарекувајќи ги ,,сороспии“ и ,,курирци“, само затоа...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com