Таг: верски празник

Верскиот празник ги раздвижи политичарите по црквите и манастирите

Лидерот на СДСМ и мандатар, Зоран Заев, празникот Успение на Пресвета Богородица го помина во истоимениот манастирски комплекс во Берово....

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com