Таг: весна блажеск

Благородна му рече НЕ на семејното насилство!

Благородна и нејзините три деца веќе нема да ги тепа сопругот, татко на децата. Таа му рече НЕ на семејното насилство. Го напушти. Иако...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com