Таг: вељо тантаров

Почина поранешниот пратеник Вељо Тантаров

На 78 годишна возраст почина Вељо Тантаров, претседател на Здружението на индивидуални земјоделски производители и поранешен пратеник во Собранието на РМ од...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com