Таг: видео линк

Претседателот Пендаровски преку видео линк им посака среќа и успех на...

Македонските репрезентативци го поздравија претседателот Пендаровски, пред вечерашниот одлучувачки меч со Грузија. Претседателот на Македонија, Стево Пендаровски со...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com