Таг: видео

Објавено видео од влегувањето на Гордана Јанкулоска во Идризово(видео)

ФБ страницата Seir, доцна синоќа објави видео од пристигнувањето на поранешната министерка за внатрешни работи, Гордана Јанкулоска, во Идризово.

ВМРО ДПМНЕ ќе го исправа ‘рбетот на Македонците(видео)

ВМРО ДПМНЕ својата изборна кампања на социјалните мрежи ја започна со впечатлив спот во кој Македонците ги претстави со искривен 'рбет(во нивниот...

Двајца штипјани поставија вознемирувачко видео на социјалните мрежи на кое ...

Видео со вознемирувачка содржина е поставено на социјалните мрежи и тоа од двајца тепачи од Штип. На ФБ...

СДСМ: Сите линкови на италијанскиот медиум водат до ,,Белата палата“

Христијан Мицковски да не се обидува да се крие зад очајни соопштенија туку да излезе пред граѓаните, реагира СДСМ.

Девојка загина во Ниш снимајќи видео за социјалните мрежи

19 годишна девојка го загуби животот во несреќен случај, кога паднала од зграда на чиј покрив снимала видео за да го објави...

Во затворот во Струмица затвореници се изживуваат со поранешен полициски началник(видео)

На социјалните мрежи на повеќе профили е објавена видео снимка од ќелија во затворот во Струмица, каде казна издржува и поранешниот началник...

Неуспешен обид на жена да наполни електричен автомобил на бензинска стана...

Речиси 12 милиони прегледи за два дена има видеото направено од еден Американец кое прикажува жена како се обидува да го наполни...

Видеото со грабањето за евтино пилешко во ,,Лидл“ било отстрането од...

Борис Малагурски, српски водител и режисер, кој го постави вчера видеото со тепачката меѓу купувачите за евтино пилешко во Лидл , објави дека од...

Гиш ја батали ,,Едно име имаме“ и сега пее ,,ЗА европска...

Како најголемо изненадување во јавноста е појавувавњето и учеството на Сашо Гигов Гиш на маршот ,,ЗА европска Македонија“. Имено, Гиш како голем поддржувач на ВМРО...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com