Таг: виктор троицки

Виктор Троицки позитивен на тестот за Ковид 19

Српскиот тенисер Виктор Троицки е позитивен на тестот за Ковид 19, соопшти организаторот на Адриа Тур. Тој е само...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com