Таг: вилма трајковска

На молитвениот појадок во Вашингтон првите луѓе на ,,Алкалоид”, ,,Триглав осигурување...

На 65 традиционален Молитвен појадок во Вашингтон годинава присуствуваа генералниот директор на „Алкалоид“, Живко Мукаетов со сопругата Емилија, извршниот директор на „Триглав осигурување“, Ѓорѓе...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com