Таг: виршли

Мицкоски нуди надеж и обнова со него, а не паштета и...

,,Треба да избереш како ќе изгледаат следните четири години.Четири години уште повеќе неуспеси, колабирана економија, растечка невработеност и зголемено иселување? Или четири...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com