Таг: висока

Високите зони на Аеродром и Ново Лисиче 24 часа без вода

Револтирани жители на високите зони во населбите Аеродром и Ново Лисиче во Скопје се револтирани и реагираат на социјалните мрежи затоа што речиси едно...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com