Таг: влада велковски

Лазо Велковски е разрешен поради аферата со службениот џип

На барање на министерот за внатрешни работи, Оливер Спасовски, на седница на Влада е разрешен досегашниот директор на БЈБ, Лазо Велковски. Тој ги прекрши правилата...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com