Таг: влада на срм

Потврдено: 30 милиони денари за РК Вардар, 300 000 денари за...

Македонскиот и европски ракометен првак, Вардар за успехот во Лигата на шампионите за оваа сезона ќе доби 30 милиони денари. Ова го...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com