Таг: владимир мисајловски

Мисајловски од ВМРО ДПМНЕ со фотографија од велосипедска патека од Германија...

Поранешниот министер за градежништво во владата на Груевски, Вадимир Мисајловски, сега висок партиски функционер, се обиде со фотографија од велосипедска патека во...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com