Таг: владичин хан

Автобус полн со војници слета во бездна

Автобус полн со војници на Четвртата бригада на Копнената војска на армијата на Србија слетал од патот кај Владичин Хан на релацијата Ниш-Врање-соопшти Министерството...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com