Таг: влече

Вардар

Тече

Влече

Кобила заврзана за автомобил, а ждребето трча по неа(видео)

Продолжува нехуманиот третман кон животните, а посебно кон кучињата и коњите(кобилите), но засега не се презема никакава организирана акција или контрола за да се...

Ликот од снимките што го влече Зијадин Села низ собраниските ходници...

Еден од напаѓачите на Зијадин Села,  кој со уште неколку лица го влечеше  полумртов низ ходниците на македонското Собрание, се препознава на една од...

Камионџија влечел неколку километри автомобил под задното тркало без да...

Си-Ен-Ен објави видео од граѓанин кој снимил неверојатна случка на патиштата во Америка. Имено, камионџија не забележал дека под задното лево тркало има заглавено...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com