Таг: вмро отров

Од соопштенијата на ВМРО ДПМНЕ отров, од тие на СДСМ нирвана

    Соопштение до јавноста од ВМРО ДПМНЕ СДС целосно се трансформираше од партија во мафија под палката на криминогеното раководство. Начинот на делување на криминалецот Заев, наркодилерите...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com