Таг: внатрешни

Возачот на министерот за внатрешни на Албанија е пронајден мртов со...

Член на Гардата на Република Албанија и Возачот на албанскиот министер за внатрешни работи Фатмир Џафај, 31 годишниот Шкелзен Ќорда, утрово е пронајден мртов...

Министерот за внатрешни Агим Нухиу воведе тријазичност во информирањето за неговите...

Министерот за внатрешни работи Агим Нухиу воведува нов стил на раководење со МВР. Тој на официјалната интернет страница на министерството прв им го честиташе...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com