Таг: внатрешно согорување

Завршува ерата на бензинските и дизел моторите!?

Пратениците од Горниот дом на германскиот парламент и предложија на Европската комисија после 2030 година да се забрани регистрација на возила со мотори со...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com