Таг: внук

МВР соопшти дека внукот на поглаварот на ИВЗ е уапсен по...

МВР денеска објави сувопарно соопштение со класичен полициски речник за вчерашнит инцидент на Матка, кога внукот на поглаварот на ИВЗ, Нерван Сулејмани...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com