Таг: воведени

Во Србија повторно воведени мерки за заштита од Ковид 19

Кризниот штаб за справување со Ковид 19 во Србија повторно воведе задолжителни мерки за заштита од Ковид 19. Задолжително...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com