Таг: водачи

Франција: Уапсени водачи на шверц со мигранти

Француските власти уапсија и осудија еден од водачите на ланец шверцери на мигранти и негов соучесник. Уапсените ги префрлувале бегалците од Франција во Велика Британија...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com