Таг: водопади

Еди Рама ги присвои водопадите на Лешница и ги смести во...

Со фотографија од прекрасните Кривошијски кади, албанскиот премиер, Еди Рама, се пофали со природните убавини на Албанија. Преубавата Албанија....

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com